Popüler Analistler İşaret Etti: Bu 3 Altcoin Radarınızda Olsun!

İçinde bulunduğumuz hafta, kripto para piyasası oldukça dalgalı bir seyir izledi. Hafta içindi bir çöküşe tanık olduktan sonra hafta sonuna doğru güçlü bir koşuyu izledik. Bununla birlikte, fırsat arayan yatırımcılar için hala uygun seçenekler var. Kripto uzmanı Ana Zirojevic, popüler analistlerin de işaret ettiği 3 altcoin projesine dikkatleri çekiyor. Analist, bunların önümüzdeki haftalarda kripto traderları ve yatırımcıları için en iyi satın alma seçeneklerinden bazılarını temsil ettiğini söylüyor.

İlk sıradaki altcoin: Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) kısa süre önce günlük grafiğinde bir boğa bayrağı formasyonu oluşturdu. Popüler kripto analisti Ali Martinez, bu klasik devam grafiği formasyonunun güçlü bir fiyat artışının ardından bir konsolidasyon dönemine işaret ettiği için potansiyel olarak başka bir yükselişe yol açabileceğini belirtiyor.

Yazı sırasında SHIB 0,00002558 dolardan el değiştiriyordu. Bu da son 24 saatte yaklaşık %12’lik kayda değer bir artış anlamına geliyor. Bu son hamlesiyle popüler meme coin’i haftalık görünümünü de yeşile çevirdi. SHIB haftalık grafiğinde yaklaşık %5 artış kaydetti. Bununla birlikte, meme coin’i aylık grafiğinde %5,78 düşüş gördü.

İkinci sırada IoTeX (IOTX) var

IoTeX, 40’tan fazla araştırmacı bilim insanı ve mühendisten oluşan küresel bir ekip istihdam ediyor. Proje, EVM uyumlu bir Blockchain olarak öne çıkıyor. Bu arada, bir başka ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, daha önce “altcoin momentumunun ufukta olduğunu” belirtti. Bu bağlamda IoTeX’in yerel tokeni olan IOTX’i tavsiye etti.

En son verilere göre IOTX, son 24 saat içinde %7,5 artışla 0,05784 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık grafiğinde hala kırmızı bölgede duruyor. Dahası, aylık zöan diliminde %25 gibi kayda değer bir düşüş gördü.

Üçüncü sıradaki altcoin: Skale (SKL)

Son olarak Michaël van de Poppe bir altcoin önerisi olarak SKALE’yi (SKL) tavsiye etti. Proje, Ethereum’a (ETH) ölçeklenebilirlik getirmeyi vaat eden modüler bir Blockchain. SKALE, son kullanıcılara sıfır gaz ücreti ile sınırsız sayıda hızlı, isteğe bağlı, havuzlanmış güvenlikli Blockchain’leri çalıştırabilen tek Blockchain ağı. Bu bireysel Blockchain’leri SKALE Blockchain’leri olarak tanıyoruz.

Bu arada SKL, geçen hafta %7,25 düştükten sonra bugün %5,84 artış gördü. Bununla birlikte, son verilere göre aylık grafiğinde %33,52lik daha önemli bir dalış yaptı. SKL, mevcut durumda 0,0795 dolardan işlem görüyordu.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ve analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x